Publikacja: czwartek, 21 czerwca 2018r.

18 urodziny Funduszu Wyszehradzkiego

8 czerwca mieliśmy przyjemność brać udział w 18 urodzinach Funduszu Wyszechradzkiego w Bratysławie, poprzedzonych warsztatami. Wszyscy uczestnicy: grantobiorcy i naukowcy byli związani z zupełnie odmiennymi obszarami działań/badań, co sprawiło, że wymiana doświadczeń była niezwykle (...)

Publikacja: poniedziałek, 14 maja 2018r.

Jak Igor Tadka na zbiórkę doprowadził

14 maja to dzień wydania naszej fundacyjnej bajki "Jak Igor Tadka na zbiórkę doprowadził" autorstwa Tadeusza Szechowskiego. Igor to niewidomy młodzieniec, który pomaga zagubionemu w Poznaniu Tadkowi odnaleźć drogę i klasę. Ilość egzemplarzy ograniczona. (ISBN: (...)

Publikacja: wtorek, 8 maja 2018r.

Od 11 maja audiodeskrypcja w Muzeum Archeologicznym!

Od 11 maja wystawa stała "Tu powstała Polska" w Muzeum Archeologicznym w Poznaniu będzie dostępna z audiodeskrypcją. Dodatkowe informacje oraz plan plików do odsłuchania dostępne pismem punktowym :)

Publikacja: piątek, 26 stycznia 2018r.

Audio description over the borders

Już jutro wraz z Fundacją HumanDoc rozpoczynamy realizację projektu "Audio description over the borders".  Pierwszy etap to opracowanie audiodeskrypcji do jednej z wystaw stałych Muzeum Archeologicznego w Poznaniu. Informacje o projekcie będziemy na bieżąco uzupełniać. Zapraszamy (...)

Publikacja: wtorek, 16 stycznia 2018r.

Audio description over the borders

Nowy rok rozpoczynamy nowym projektem "Audio description over the borders", realizowanym wraz z Fundacją HumanDoc z Polski oraz partnerami z Czech, Słowacji, Ukrainy, Białorusi, Gruzji i Mołdawii, finansowanym ze środków Visegrad Fund.

Publikacja: wtorek, 13 czerwca 2017r.

Festiwal Transatlantyk 2017

W dniach 15-21 lipca 2017 w Łodzi odbędzie się Festiwal Transatlantyk i tak jak w zeszłym roku nie zabraknie pokazów filmowych z audiodeskrypcją! Poniżej przedstawiamy plan projekcji: 15 lipca, godz. 11.00, M9: Kacper i Emma na safari 16 lipca, godz. 11.00, M8: Pięćdziesiąt wiosen (...)